{Wick} Sinomist

Wick Sinomist

Sinomist satur aktīvās vielas ksilometazolīna hidrohlorīdu un dekspantenolu.

Ksilometazolīns sašaurina asinsvadus, tādējādi mazinot deguna gļotādas pietūkumu. Tas satur arī aktīvo vielu dekspantenolu, vitamīna pantotēnskābes atvasinājumu, kas veicina dzīšanu un aizsargā gļotādas.

Sinomist  ir deguna aerosols, ko lieto  deguna gļotādas pietūkuma mazināšanai rinīta gadījumā un kā papildu līdzeklis gļotādas bojājumu sadziedēšanai, stāvokļa atvieglošanai paroksizmālas rinorejas (rhinitis vasomotorica) gadījumā un deguna respiratora aizsprostojuma ārstēšanai pēc deguna operācijas.

Ieteicamā deva

Deva pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma: pa 1 Sinomist izsmidzinājumam katrā nāsī pēc vajadzības, bet maksimāli līdz 3 reizēm dienā.

Grūtniecība: Nav pietiekamu datu par ksilometazolīna hidrohlorīda un dekspantenola lietošanu grūtniecības laikā. Tāpēc Sinomist nevajadzētu lietot grūtniecības laikā.

Bērniem līdz 6 gadu vecumam šīs zāles nedrīkst lietot.

Nedrīkst pārsniegt ieteicamo devu.

Sinomist nedrīkst lietot ilgāk par 7 dienām, ja vien tā nav noteicis ārsts. Ilgstoša un pārmērīga lietošana var izraisīt reaktīvu hiperēmiju un atsitiena veida deguna aizlikumu.

Ja pēc 7 dienām pacients nejūtas labāk vai jūtas sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Pirms atkārtotas zāļu lietošanas jāievēro dažu dienu pārtraukums.

Lietošanas veids

Šīs zāles paredzētas intranazālai lietošanai.

  1. Noņemiet vāciņu. Turiet pudelīti ar dozatora uzgali uz augšu, to ievietojot tieši nāsī. Aizspiediet otru nāsi.
  2. Nospiediet dozatoru, vienlaikus dziļi ieelpojot caur degunu. Atkārtojiet to pašu otrā nāsī.
  3. Pēc lietošanas rūpīgi notīriet uzgali ar tīru papīra salveti un uzlieciet atpakaļ aizsargvāciņu.

Pirms zāļu lietošanas ieteicams rūpīgi izšņaukt degunu. Katras ārstēšanas dienas pēdējo devu ieteicams lietot tieši pirms gulētiešanas.

 

Atvieglo simptomus
Deguna aizlikums / iesnas
Iepakojums
1 mg/50 mg/ml deguna aerosols
Aicinām, konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI Bezrecepšu zāles